Hakkımızda

Solar Duru Enerji Mühendislik San. İth. İhr. Tic. Ltd. Şti. 2014 yılında kurulmuş fotovoltaik enerji üretim sektöründe faaliyet gösteren hizmet firmasıdır. 2020 yılı itibari ile tüm üretimimizi kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek .benzersiz ürün çeşitliliği, sürekli yenilik anlayışı ve güvenilir kurumsal imajı ile, yaşadığımız gezegenin enerji ihtiyacını temiz kaynaklarla karşılamak için öncülük ederek , ülkemizde güneş enerjisinin kullanımını yaygınlaştırıp, insanoğlunun geleceğini yeni teknolojiler ile destekleyip, ülke ekonomisine katkı sağlamayı ve yurt içinde ve yurt dışında gelecek nesillere yaşanabilir bir doğa bırakmayı amaç edinmektedir. Duru Solar Enerji, güneş enerji santrallerinin (GES) yatırım ve teknik danışmanlığı, projelendirme, sistem tasarımı, lisanslı ve lisanssız santral kurulumları, lisans alımı ve işletme, ayrıca lisanssız üretim yönetmeliğine uygun olarak projeler planlama, projelendirme, finans ve uygulama ile kurulum sonrası teknik bakım, onarım konularında da hizmet veriyor. Endüstriyel kurulumların yanı sıra evsel çatı kurulumlarında da çözümler sunuyor. Şebeke bağlantılı (On-Grid) sistemlerin yanı sıra şebekeden Bağımsız akü destekli sistemler (Off-Grid), güneş enerjili sulama sistemleri, LED aydınlatma sistemleri, güneş enerjili kamera sistemleri ve elektrikli araç şarj istasyonları gibi alanlarda da hizmet vermektedir.

------------------------------------ Yenilenebilir Enerji Çevreye Dost ----------------------------------------

DURU SOLAR ENERJİ olarak prensiplerimiz kısaca başlıklar olarak şöyledir; 1. Enerji sektöründe, teknolojik gelişimlere ve değişimlere uygun ürün gruplarının geliştirilmesini sağlamak. 2. Ürün gruplarını oluştururken, insana ve çevreye duyarlı davranarak, doğal enerji kaynaklarının korunmasına katkıda bulunmak. 3. Mevcut, ürün ve hizmetlerimizde, kalite ve güvenilirlik ilkelerinden ödün vermeden yol almak. 4. Tüm çözüm ortaklarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini hedefleyen, sektörde öncü bir firma olmak

--------------------------------------- Elektrik Faturanızla Barışın ---------------------------------------------

Türkiye’nin coğrafi konumu, çeşitli enerji sorunlarıyla birlikte, çözümlerdeki çeşitliliği de beraberinde getirmektedir. DURU SOLAR ENERJİ olarak, sektördeki firmalardan en büyük farkımız, tüm alternatifleriyle birlikte, enerji çözümlerine hakim olmamızdır. DURU SOLAR ENERJİ olarak, bütün projelerimizde, konusunda uzmanlaşmış teknik personelimizle hizmet vermekteyiz. Enerji sektörü hali hazırda kalifiye eleman bulunmamasından ötürü, sürekli yurtdışından personel alımı yapma yoluna giderken, biz, DURU SOLAR ENERJİ olarak, personelimizi kendimiz yetiştirip, gerek yurt içi ve yurt dışı eğitimlerle, gerek seminerlerle, sürekli olarak inovasyon odaklı bir yol izleriz. Proje bazlı hizmetlerimizde olduğu kadar, teknik servis bazında da servis garantisini ve de müşteri memnuniyetini ön planda tutan DURU SOLAR ENERJİ, aynı zamanda, tamamı yerli üretim olan rüzgar türbinleriyle, ISO, TSE ve CE belgesi almış ürünlerle çalışmakta olup. Türkiye’de, her yeni gelişen sektörde olduğu gibi, enerji sektöründe de, önümüzdeki yıllarda kaybolup gidecek markalar olacaktır. DURU SOLAR size sabit garanti ve güvence imkanı sunar.